Rozpoczęliśmy współpracę z portalem internetowym edukacja filmowa pod patronatem Ministra

Portal internetowy www.edukacjafilmowa.pl tworzony był w ramach programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Edukacja +”. Wiele materiałów, które wzbogaciły jego zawartość, powstało w ramach kolejnego programu MKiDN „Edukacja kulturalna” w trakcie trwania zadania „Miedzy nami autorami – www.edukacjafilmowa.pl”. Podczas projektu zatytułowanego „Filmowa mapa pokoleń”, prowadzonego w latach 2014–2015 (realizowanego także z programu MKiDN „Edukacja kulturalna”), zostały stworzone kolejne teksty i narzędzia edukacyjne. Należą do nich: pierwsza w kraju niekomercyjna gra komputerowa „Mój pierwszy film” i internetowa aplikacja „Filmowa mapa Polski”.

Głównym celem strony jest dostarczenie wiedzy filmoznawczej i informacji na temat najnowszych tendencji edukacyjnych, a także integracja działań przedstawicieli różnych środowisk zaangażowanych w edukację filmową. Strona ma posłużyć także wymianie doświadczeń i potrzeb edukacyjnych.

 

Zapraszamy do obserwowania naszej współpracy w ramach tego projektu. Pierwsza wyzwanie podjęła pani psycholog Hanna Arend. Zobacz komentarz- kliknij tutaj.

507172a02821b85089d3dcb57ba79989_L

Możliwość komentowania została wyłączona.