Szanowni Państwo, w imieniu Miejskiej Areny Kultury i Sportu oraz naszego zespołu serdecznie dziękujemy za udział i współpracę przy 21. edycji Łódzkich Targów Edukacyjnych.

PODZIĘKOWANIE dla wystawców

Mamy nadzieję, że udział w tegorocznej edycji Targów przyniósł Państwu satysfakcję i konkretne korzyści promocyjne i biznesowe. Z naszej perspektywy 21. Łódzkie Targi Edukacyjne należy uznać za udane. W tym roku w ciągu dwóch dni odwiedziło nas ok. 12 000 osób. W przeważającej części byli to młodzi ludzie, którzy poszukiwali nowych możliwości kształcenia i rozwoju zawodowego. Jesteśmy przekonani, że udział w Targach przyniósł korzyści wszystkim ich uczestnikom – młodzieży szkolnej dał możliwość zapoznania się z bogatą ofertą edukacyjną i zawodową, wystawcom z kolei stworzył szansę na prezentację swojej oferty wśród docelowej grupy odbiorców, czyli potencjalnych uczniów i słuchaczy.

Łódzkie Targi Edukacyjne będą kontynuowane. Ich formuła będzie natomiast rozwijana w taki sposób, aby skutecznie odpowiadała na zachodzące w naszym kraju zmiany demograficzne, społeczne i gospodarcze, dotyczące uczniów, szkół i uczelni wyższych, a także firm i instytucji działających w obszarze edukacji oraz pracodawców.

Już dziś zapraszamy Państwa do udziału w przyszłorocznej edycji targów. Chętnie poznamy Państwa sugestie i uwagi nt. minionej i przyszłych edycji wydarzenia. Bardzo prosimy kierować je na adres e-mail: mateusz.szewc@makis.pl.

W załączeniu przesyłamy również podziękowanie w wersji graficznej. Pozdrawiamy serdecznie,

Mateusz Szewc

Kierownik Projektu

Wioleta Pawlik-Nowacka

Specjalista ds. promocji

Komentarze są wyłączone.