Salon Maturzystów 2020

Salon Maturzystów 2020 !

Drodzy Maturzyści! Przed Wami trudny rok przygotowań do matury i podejmowania decyzji o tym, co dalej. Studia? Jeśli tak, to na jakim kierunku i w jakiej uczelni? W swoim mieście czy z dala od domu? W uczelni publicznej czy prywatnej? Jakie przedmioty zdawać dodatkowo na maturze? I jaką w ogóle przyjąć strategię, aby stworzyć sobie taki koszyk możliwości, który pozwoli podjąć studia trafione, wybrane nie w ciemno, ale w zgodzie z zainteresowaniami i dobrze rokujące na rynku pracy?

Na większość z tych pytań znajdziecie odpowiedź na swoim wojewódzkim Salonie Maturzystów Perspektywy 2020 online. Wasza szkoła stworzy warunki do udziału w spotkaniach Salonu w czasie lekcji (w godz. 10.00 – 13.00), zobaczymy się też po lekcjach (w godz. 16.00 – 19.00). Każdy uczestnik Salonu będzie mógł pobrać e-book Informatora dla Maturzystów Perspektywy 2021 i otrzymać premię za obecność we wszystkich sekcjach e-Salonu.

Wszyscy otrzymacie też Certyfikat Uczestnika Salonu Maturzystów Perspektywy 2020 wraz z podsumowaniem Waszej indywidualnej aktywności salonowej (dla siebie, dla wychowawcy, dla rodziców).

Zarejestruj się sam lub poprzez link, który dostaniesz od swojego nauczyciela, i korzystaj!

Łódzki Salon Maturzystów odbędzie się 29 września. Informacje na temat programu Salonu szukaj na stronie :  https://salonmaturzysthttps://salonmaturzystow.pl/2020/salon/lodzki-i-swietokrzyski

Możliwość komentowania została wyłączona.