Ruszyła kampania profilaktyczna „Bezpieczn@ więź!”

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna dla Młodzieży we współpracy ze Społeczną Akademia Nauk, Akademią Profilaktyki Społecznej Akademii Nauk oraz Komendą Miejska Policji w Łodzi serdecznie zaprasza do udziału w Kampanii profilaktycznej „Bezpieczn@ więź!”. 

Kampania skierowana jest do uczniów szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz klas VI i VII szkół podstawowych, a także do rodziców i pedagogów szkolnych. Kampania będzie prowadzona od 6 lutego do 23 marca 2018 roku.

W programie trwającego ponad miesiąc działania profilaktycznego „Bezpieczn@ więź!” znalazły się warsztaty prowadzone przez studentów dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i zajęcia warsztatowe prowadzone przez licealistów z klas mundurowych dla uczniów klas VI i VII szkół podstawowych oraz gimnazjalistów, prelekcje dla rodziców, seminarium metodyczne dla nauczycieli i wychowawców, a także konkurs dla dzieci i młodzieży uczestniczącej w Kampanii. Innowacyjny projekt wykorzystujący między innymi walory profilaktyki rówieśniczej jest próbą integrowania działań profilaktycznych w Łodzi. Inauguracja Kampanii została zaplanowana na 6 lutego 2018 roku – w dniu Bezpiecznego Internetu.

bezpieczna-wiez-zaproszenie-do-udzialu

Możliwość komentowania została wyłączona.