Drodzy Rodzice!

Drodzy Rodzice!

Brakuje nam kontaktu z Wami i naszych poniedziałkowych spotkań. Sytuacja w której tak nieoczekiwanie się znaleźliśmy spowodowała, że musiałyśmy zawiesić bieżące działania „Szkoły dla Rodziców Nastolatków” a wszelkie plany odłożyć na później.

Wiemy, że dzisiejsza codzienność to bardzo duże wyzwanie dla nas wszystkich, to wyzwanie, które wymaga od nas wszystkich uruchomienia całych naszych zasobów, by w tej codzienności, jakże odmiennej od tej, do której przywykliśmy umieć się odnaleźć. I Choć przysłowie mówi: „Obyś żył w ciekawych czasach”, to zapewne każdy chciałby wrócić do tego, co było, bez względu na to, jakie było.

By to wyzwanie było choćby nieco łatwiejsze możemy się wzajemnie wspierać poprzez kontakt – nie możemy się spotykać w „realu”, ale szczęśliwie mamy możliwość kontaktów drogą elektroniczną (a pamiętacie nasze rozmowy nt. :”on znowu w tym telefonie siedzi!”).

Pomyślałyśmy, że gdybyście Państwo potrzebowali rozmowy, pomocy w poszukiwaniu rozwiązań trudnych sytuacji, które teraz ze względu na różnorakie ograniczenia mogą w rodzinach narastać, w poszukiwaniu choć trochę spokoju w tym, co napełnione niepokojem, trudnymi emocjami to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Będziemy dyżurować pod adresem mailowym, który jest dostępny na stronie naszej Poradni w każdy poniedziałek, w przybliżonych godzinach pracy naszej grupy, czyli od 17 do 19.

Zapraszamy do kontaktu! Do wymiany doświadczeń, do dzielenia się pomysłami na to, jak żyć i przetrwać w tych trudnych czasach. (parafrazując tytuł pewnej książki). Może uda nam się stworzyć grupę wsparcia!

Ciepło myśląc o Was, pozdrawiamy

Barbara Piecyk i Jolanta Łukasik

 

 

 

Możliwość komentowania została wyłączona.