Dostaliśmy Wyróżnienie – Certyfikat Kreatora Kompetencji Społecznych

 

 100_3085

W dniu 15 czerwca 2015 w Sali Lustrzanej Pałacu Poznańskich w Łodzi odbyła się już XXIX Gala „Podsumowanie ruchu innowacyjnego w edukacji”, tradycyjnie organizowana przez Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego. Jak zawsze gości powitał i referat o osiągnięciach kierowanej przez siebie placówki wygłosił dyrektor ŁCDNiKP Janusz Moos, wyszczególniając ważniejsze innowacje realizowane w roku szk. 2014/2015

Następnie trwało wręczania certyfikatów i statuetek, przerywane występami artystycznymi uczniów, nauczycieli i studentów łódzkich szkół i uczelni muzycznych.

Kulminacją uroczystości było wręczenie statuetek tytułu „Lider Wyobraźni” Otrzymała go, m. in. prof. Maria Dudzikowa – emerytowany prof. Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, wiceprzewodnicząca Komitetu Nauk Pedagogicznych PAN.

Nasza Poradni otrzymała Certyfikat Kreatora Kompetencji Społecznych

DSC08611-Kreator-kopet-społecznych

Na zakończenie głos zabierali goście honorowi. Wystąpiła laureatka „Skrzydeł Wyobraźni” – prof. Maria Dudzikowa, która dziękując za wyróżnienie, podzieliła się refleksjami wokół pojęcia-idei skrzydeł, rozumianego jako metafora rozwoju i wolności.

Możliwość komentowania została wyłączona.